Home » перелік послуг

перелік послуг

Паркет та камені

Паркет та камені - B.M.2000 SRL

Паркетна підлога встановлюється по збірці окремих елементів з дерева з товщиною не менше 8 мм до posa.Per менш вимогливих додатків, є пластикові деталі, поверхня яких дуже схожа на деревину для очей і на дотик . Паркет можна укладати на землю клеєні (з PVA або бі-компоненти), прибив (тип В "дощок") або плаваюча.

реструктуризація

реструктуризація - B.M.2000 SRL

Заходи, спрямовані на перетворення існуючої будівлі організму за допомогою систематичного комплекс робіт, які призводять до реалізації будівлі в цілому або в частині відрізняється від попереднього.
Ремонт будинків відрізняються від тих, збереження і відновлення, яка повинна залишити без зміни характеристик і відповідність формальних та конструктивних елементів будівлі. Виконання робіт з реконструкції будівлі підлягає цитувати безкоштовно нашою компанією.

Біління

Біління - B.M.2000 SRL

Робота живопис, прикраси, картина зроблена за допомогою сучасних технологій, матеріалів і передових технологій, які призводять до якості обробки, які роблять роботу і dell'imbianchino, важливим елементом у визначенні стилю будинку . Ефекти найбільш часто використовуваних в роботі розпису інтер'єру, екстер'єру живопису та художнього оформлення, а також підходить для збільшення значення старих будівель, є: шпатель, штучну ...

гіпсокартону

гіпсокартону - B.M.2000 SRL

Гіпсокартон є будівельним матеріалом. В даний час є одним з найбільш широко використовуваних матеріалів у будівництві світло враховуючи його швидкість додаток і його особливих властивостей termoacustiche.Si тим самим призводить до ефективною технологією виготовлення, заснований на принципі деформації металевої опори і покриття з новою плити з гіпсу, для досягнення вертикальної розділових елементів (стіни і contropareti) і горизонтальним (стель) всередині будівель.

Венеціанська штукатурка

Венеціанська штукатурка - B.M.2000 SRL

Овочевий продукт, що містить сполучних і кольорові землі, приймаючи стилі ренесанс, робить середу цінні та дуже декоративна. Венеціанська штукатурка має блискучий зовнішній вигляд і гладка на дотик. Завдяки своїм властивостям є дихаючої і миються з милом neutri.Disponibile в широкому діапазоні кольорів (рожевого граніту, бірюзовий, джут, коралово-червоний).

фото

фото - B.M.2000 SRL